Prezydent

Drodzy mieszkańcy Białej Podlaskiej!

Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dzięki temu wyłoniono ostatecznie 19 projektów zgodnych z regulaminem i warunkami finansowymi. To najlepszy dowód na to, że zależy wam na inwestowaniu w rozwój  Białej Podlaskiej.

Blisko dwadzieścia projektów to efekt współpracy mieszkańców i odzwierciedlenie ich najpilniejszych potrzeb. Są to place zabaw, siłownie, parkingi czy chodniki – miejsca, z których korzystamy codziennie, które powinny nam służyć swoim komfortem, nowoczesnością i praktycznością.

Każdy postęp ma swoje źródło. W przypadku Budżetu Obywatelskiego mówimy często o symbolicznych inwestycjach, które stają się sygnałem wielkich i ważnych zmian. Czasami zresztą chodzi o prosty sygnał, że da się coś zrobić.

Po etapie oceny i wyłonienia ostatecznych projektów, przychodzi czas na podjęcie decyzji. Dlatego zwracam się do wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej, którzy mogą oddać swój głos na przełomie sierpnia i września. Macie możliwość wyboru najlepszych i najciekawszych inwestycji dla naszego miasta – wykorzystajcie tę szansę!

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Dariusz Stefaniuk

Prezydent Miasta Biała Podlaska